В Україні відзначили 9 аграріїв-новаторів спеціальною нагородою

Вперше в Україні 9 агровиробників-новаторів нагороджені почесним званням «Амбассадор принципів розумної агрономії». Нагороду заснувала компанія ALFA Smart Agro за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України. Про це повідомила прес-служба ALFA Smart Agro. Вручення нагород відбулося 17 червня в рамках виставки AGROSHOW Ukraine в Черкасах. Відзначається, що званням «Амбассадор принципів розумної агрономії» нагороджуються компанії, які використовують інноваційні технології в управлінні та виробництві. Крім того, ці компанії застосовують науковий підхід в рослинництві. Номінантів визначає експертна колегія. Головний критерій — формування досвіду, який має цінність для підвищення ефективності рослинництва в Україні.

yfujhjl;tyyz

Почесним званням «Амбассадор принципів розумної агрономії» відзначені наступні компанії:

  • «Україна» — за впровадження інновацій в зрошенні і максимально результативне використання водних ресурсів.
  • «Михайлівський райагропостач» — за створення ефективної системи управління, де автоматизація процесів і злагодженість дій підвищують продуктивність виробництва.
  • «Кищенці» — за ефективне використання технологій точного землеробства, які дозволяють отримувати високі врожаї, раціонально розподіляючи ресурси.
  • «Мічуріна +» — за особливу увагу до питання якості води та формування практичного досвіду використання новітніх технологій, який представляє цінність для розвитку агровиробництва в умовах Півдня.
  • «Фрау Марта» — за науковий підхід у вирощуванні овочевих культур та використання інноваційних технологій для забезпечення високої якості готової продукції.
  • «СПП« Лана »- за якісну підтримку аграрних освітніх програм і системну співпрацю з науковими установами, а також використання наукових підходів у виробництві.
  • «Глобино Агро» — за використання інновацій в добриві грунтів і стратегію вирощування сільськогосподарських культур, яка передбачає підвищення продуктивності на кожному етапі при чіткому дотриманні правил сівозміни.
  • «Агрофірма« Злагода »- за впровадження інноваційних рішень у вирощуванні цукрових буряків, завдяки яким досягаються найвищі показники якості продукції.
  • «Агрофірма« Корсунь »- за використання новацій в молочно-тваринницькому напрямі, системну роботу в сфері енергоефективності та стратегію дбайливого ставлення до природних ресурсів.

Новини