Китай запустив держпрограму по заміні хімдобрив на органічні

Міністерство сільського господарства Китаю запустило державну програму, згідно з якою хімічні добрива будуть замінені на органічні альтернативи в 100 округах країни. Центральний уряд виділить кошти на підтримку програми по заміні добрив для чайної, овочевий і фруктової галузей. Про це повідомив віце-міністр сільського господарства китя Ю Ксінронг.
За розрахунками уряду, ключові галузі сільського господарства, такі як чайна, фруктова і овочева, повинні скоротити використання хімічних добрив як мінімум на 20% до 2020 року.
Також він додав, що міністерство має намір виділити ряд субсидій для фермерів, які використовують органічні добрива в своєму господарстві.

Крім цього, очікується ряд поправок в законодавстві з метою відповідності екологічної безпеки в сфері розвитку сільського господарства.
За словами віце-міністра, минулий рік ознаменувався майже нульовим зростанням у використанні сільськогосподарських добрив в країні, хоча фруктова, чайна та овочева промисловість все ще відчувають ряд труднощів в якості продукції.

Чиновник підкреслив, що програма по переходу на органічні добрива необхідна ще і з точки зору поліпшення якості та екологічної чистоти сільськогосподарської продукції.
Тим часом, на сьогоднішній момент менше половини від щорічно одержуваних 3 млрд т гною проходить належну обробку.

китай

Новини