В Україні не будуть вводити мито на імпорт нафтопродуктів

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі прийняла рішення про недоцільність порушення антисубсидиційного розслідування щодо імпорту в Україну дизельного палива і скрапленого газу походженням з Росії.

Міжвідомча комісія розглянула скаргу щодо деяких підприємств про порушення та проведення антисубсидиційного розслідування щодо імпорту в Україну дизельного палива і скрапленого газу походженням з Росії.

«За результатами розгляду комісія встановила, що наведені в скарзі докази не є достатніми для порушення антисубсидиційного розслідування щодо імпорту в Україну окремих продуктів переробки нафтової сировини (дизельного палива і скрапленого газу) походженням з Російської Федерації», — вказується в рішенні.

Комісія також прийняла рішення, згідно з яким вирішила не порушувати антисубсидиційного розслідування щодо імпорту в Україну товару, що має такий опис: окремі продукти переробки нафтової сировини (дизельне паливо і скраплений газ). Також комісія припинить антисубсидиційного процедуру щодо імпорту в Україну окремих продуктів переробки нафтової сировини (дизельного палива і скрапленого газу) походженням з Російської Федерації.

Рішення комісії набирає чинності з дня доведення його до відома підприємства «Укрнафта», «Укргазвидобування» і «Укртатнафта».

Нагадаємо, що додаткові витрати українських аграріїв на дизпаливо можуть зрости майже до 2 млрд грн через введення мита на імпорт нафтопродуктів.

Днепр Агро

Всі новини:

Добавить комментарий