Трактори BELARUS пройшли сертифікацію ЄС

Трактори BELARUS-952.7, 923.7, 1025.7, 1220.7 і 1221.7 з двигунами Caterpillar пройшли сертифікаційні випробування для виходу на ринок Європейського союзу.

Про це повідомила прес-служба компанії.

«Сертифікаційні випробування ми успішно пройшли в минулому році. Найближчим часом отримаємо відповідні документи », — розповів генеральний конструктор« МТЗ »Андрій Стасілевіч.

Відзначається, що в травні на завод повинні прибути 100 двигунів Caterpillar, що відповідають європейським екологічним вимоги Stage-5. І вже в червні буде зібрана перша партія тракторів для поставки на європейський ринок. Серійне виробництво планується почати в IV кварталі 2021 року.

У «МТЗ» вказали, що оновлені трактори для ЄС виконуються з урахуванням Регламенту № 167/2013, який окреслює вимоги до конструкції тракторів для забезпечення безпеки.

Темп зростання експорту продукції «МТЗ» в Україні в січні-жовтні 2020 р склав 110,8% в порівнянні з аналогічним торішнім періодом.

Про це повідомила прес-служба компанії.

«Україна — третій партнер« МТЗ »за обсягом експорту тракторів серед всіх напрямків світового експорту підприємства, після Росії і Казахстану. На українському ринку «МТЗ» працює через розгалужену дилерську мережу, суб’єкти якої мають безліч філій у всіх регіонах країни », — розповів заступник маркетинг директора з комерційної роботи на ринках країн СНД — начальник управління просування і реалізації продукції в країни СНД Михайло Вардугін.

трактора

За його словами, ринок тракторів країн ближнього зарубіжжя є стратегічно важливим для «Мінського тракторного заводу».

«Росія, Казахстан і Україна традиційно відноситься до країн з розвиненим аграрним сектором, значення якого протягом останніх кількох років постійно зростає», — зазначив Михайло Вардугін.

Згідно з повідомленням, до кінця року «МТЗ» планує поставити в Росію не менше 2,4 тис. Одиниць техніки, в Казахстан — більше 1 тис., В Україні — 350.

Виробник зазначає, що найбільшою популярністю у споживачів користуються моделі серій 800/900/1000/1200 і 1500. Модельний ряд пропонованих покупцям тракторів включає як спрощені модифікації, так і моделі багатофункціонального призначення.

Новини